Facebook Dating – Facebook má seznamku.

facebook dating

Tak je to tu, Facebook má vlastní seznamku. Zatím tedy jen pro USA a 19 dalších zemí. V Evropě bude snad začátkem roku 2020. Služba se jmenuje Facebook Dating. Ta má pomoci jejich uživatelům, když hledají partnera.
To že Facebook připravuje seznamku nebylo žádné tajemství. Mark Zuckerberg to v květnu roku 2018 veřejně oznámil. Jeho zaměstnanci ji pak mohli od léta vyzkoušet.
Jak je známo Facebook je největší internetová sociální síť. Užvatelé kterým je více jak 18 let si v Facebook Dating mohou vytvořit zvláštní profil pro tuto službu. Tento profil bude zobrazován ostatním užvatelům podle preferencí a zájmů ostatním užvatelům na sociální síti.

Facebook to komentuje: „Facebook Dating usnadní hledání vhodného partnera skrze to co máte rádi. Pomůže vám najít a začít smysluplný vztah díky společným zájmům.“

Zatím nemám žádné informace o tom, zda bude Facebook Dating plně zdarma nebo ne.Nicméně samotnému Facebooku přinasle zvýšení jejich akcií o 2% v momentě ounámení spoštění seznamky. Tato seznamka zřejmě nebude trpět na nedostatek jejich členů 🙂 Tak snad bude opravdu smysluplná. Už se těším na začátek roku 2020 kdy by měla být představena i v Evoropě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *