jak vypovědět členství v seznamce

Jak vypovědět své členství v seznamce?

Vypovězení členství v seznamce

A neb jak vypovědět členství v seznamce. Na tohle téma dojde dozajista vždy, když se stanete členem v placené seznamkce a zvolíte automatické obnovování. Bohužel neexistuje jediný návod jak vypovědět veškeré seznamky.
Každá seznamka si vytváří svá pravidla sama. Někdy jsou podobná a někdy zcela odlišná. Jak jsem již zmiňoval v jiném příspěvku je důležité udělat to co nikdo nedělá. Přečíst si všeobecné obchodní podmínky dané seznamky.

Vypovězení seznamky je někdy opravdu oříšek. (kdy vypovědět členství v seznamce)

Setkal jsem se se seznamkou co měla opravdu přísné vypovězení- tedy pro zákazníka nepříjemné vypovězení. Bylo tam , že člen se zavazuje k členství a k tomu, že vypovědět je možné, ale až poté co se alespoň 3x obnoví. To není ale vše. Členství bylo zapotřebí poslat poštou do zahraničí. Myslím že to bylo do Německa nebo jiného členského státu EU. To ale také není vše, dále vypovězení musel obsahovat uživatelské jméno, heslo a muselo být vlastnoručne podepsáno. A na závěr, vypovědět členstvý bylo možno pouze týden před tím, než se členství znovu obnoví. Někdy to optavdu není snadné 🙂 ale doufám, že na tuto seznamku nenarazíte. Bohužel si nevzpomenu na název oné seznamky. Možná taky již změnila podmínky co se týká ukončení členství. Pokud někdo víte o jakou seznamku se zde jedná (já si opravdu již nevzpomínám) tak mi to napište do komenáře. Bud za to rád.

Vypovězení členství seznamky v apple-store.

Mnoho seznamek má již vlastní aplikaci. Jak pro iPhone tak android. A díky tomu je možné si objednat členství i tam. Já osobně mám zkušenost s členstvím na iPhone. Zde je dobré, že applestore mi samo zaslalo informační email , že seznamka se brzy obnoví. To mě upozornilo na to , že je nutné ji vypovědět. Tedy samozřjmě jen v případě, že ji vypovědět chcete. Já chtěl a tak jsem následoval instrukce v emailu a seznamku vypověděl. Nejsem si jist zda se to seznamka dozví ihned jak ji vypovím a nebo ji apple řekne , že nestojím o obnovení až v den kdy se má obnovit. Ale veškeré výhody jako platící zákazník zůstaly až do posledního dne kdy jsem byl členem.

Pokud máte zkušenosti s nějakým nestandardním vypovězením seznamky – dejte mi vědět. Pomůžete jiným uživatelů.

Zavěrem opět

  • přečtěte si obchodní podmínky seznamky a hlavně část jak vypovědět člneství

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *