Seznamky na internetu – tedy i v mobilu. Seznamky v mobilu

Seznamka pro mobil - seznamky v mobiluDoba kdy internet byla věc výhradně desktopových počítačů je již dávno pryč. Přizpůsobit se tomu museli opravdu všichni a tedy i internetové seznamky – seznamky v mobilu. Některé seznamky nabízí responsivní rozlyšení (obsah se přizpůsobí zařízení na kterém se zobrazuje). Mobilní weby určené pouze pro tablety nebo mobily a některé seznamky nabízí i aplikaci. Osobně mám nejraději aplikace kde je možné si nastavit notifikace tak aby mi žádná zpráva či jiná aktivita neutekla. Pojďme si říci něco o seznamkách v mobilu.Seznamky v mobilu – výhoda mobilu je, že jej máte skoro vždy po ruce. Tedy aspoň většina z nás. Nevýhoda je zase velikost displeje. Tedy nevýhoda oproti tabletu či desktopovému monitoru. Vše má svoje pro a proti. Některé seznamky nabízí stejné funkce na mobilu jako na desktopové verzi. Není tomu ale vždy tak. Nicméně zásadní funkce seznamek by měly být dostupné jak u mobilní tak desktopové verze seznamek.

VIP ano ale ne v mobilu (nebo naopak)
Pozor u placených služeb, někdy se může stát, že placené služby nebo doplňkové fuknce které si platíte se vztahují pouze na zařízení na kterém jej platíte. Takže někdy můžete marně hledat na desktopovém PC funkce které máte dostupné na mobilu a nebo obráceně. Ale to zase není tak časté.

Notifikace u aplikací – mějte přehled o všem co se na seznamce děje!

Notifikace  jsou skvělá věc. Ale může přinést i situace o které zrovna moc nestojíte. Je skvělé,  když víte okamžitě, že vám někdo koho jste si vyhlédl napsal. Ale představte si situaci, že patříte mezy ty co mají vztah a hledáte jen flirt. A zrovna když jste s partnerkou vám vyskočí notifikace s nadpisem „Alenka z Filrt (nebo snad i SEX) seznamky vám právě odpověděla“.
Buďte tedy opatrní jak máte notifikace nastavené 🙂

Seznamka bez mobilní verze. Dinosaurus!

Narazili jste na seznamku co nemá mobiní verzi, aplikaci nebo není ani responsivní? Rychle pryč doporučuji.Jedná se nejspíš o pravěkou seznamku kde se provozovatel o ni nejspíš již nestará. Řeknete si – nestará – no a co? Seznamka o kterou se nikdo nestará jistě nebude dobře zabezpečná a tak vaše příadná data tam jistě nebudou v bezpečí. Možná někde existuje vyjímka co potvrzuje pravidlo, ale osobně doporučuji rychle pryč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *